Predogled (PL) : Bo Ramsey tudi letos mož odločitve proti Redsom?

Še zadnjega reprezentančnega premora v tej sezoni je konec in čas je za razburljiv zaključek sezone v Premier League. V boju za prva 4 mesta, ki ponujajo , ostaja vodilnih 7 ekip lige. čeprav je med 4. in 5. mestom že nastala razlika 5 točk, k čemur je v veliki meri pripomogla tudi zmaga nad današnjim nasprotnikom , . Kljub temu bi se 'Redsi' lahko z današnjo zmago hitro vrnili v ta boj, medtem ko bi jih poraz morda že preveč oddaljil od druge zaporedne uvrstitve v najprestižnejše evropsko tekmovanje. Liverpoolova sezona je letos sicer zelo podobna Arsenalovi - nekaj nepotrebnih "kiksov" v prvem delu sezone in odlična forma od božiča dalje. V tem obdobju (26.12.2014 - 22.03.2015) so rdeči 10-krat zmagali, 2-krat remizirali in enkrat izgubili, medtem ko imajo Topničarji v tem času 11 zmag in 2 poraza, remizirali pa niso že vse od 21. decembra, ko je bil nasprotnik prav Liverpool. Pred prejšnjim krogom sta se obe ekipi lahko pohvalili s 5 zaporednimi zmagami, a, kot že omenjeno, je niz ekipe z rdeče strani reke Mersey prekinil Manchester United. Na drugi strani je Arsenalu uspelo ta niz z zmago proti podaljšati na 6 tekem, medtem ko je domača forma še boljša - niz 8 zaporednih ligaških zmag, ki se je začel po zmagi v Ligi prvakov nad , vmes so Topničarji 2-krat doma zmagali še v FA pokalu. Edina črna pika v zadnjem obdobju domačih tekem tako ostaja poraz proti . Nekoliko presenetljivo, a vendarle, ima za današnjo tekmo na voljo celotno prvo ekipo, vrača se tudi , ki je v tej sezoni na poskrbel za izenačenje na 1:1. Nekaj več težav ima gostujoči trener , saj sta suspendirana tako kot .

__________________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________ Prenos bo na . Napoved rezultata tekme: __________________________________________________________________________________________

Objavljeno: 04.04.2015 09:54 | Avtor: Matic Anžič